Тампа Бей победи убедително с 4:0 лидера в Източната конференция Филаделфия в най-интересната среща при подновяването на първенството в НХЛ след паузата за Мача на звездите.

Дуейн Ролосън спаси 38 удара и не допусна гол в четвърти мач, откакто премина в тима на 1 януари. 41-годишният страж, който бе привлечен от Ню Йорк Айлендърс, се превърна в основен играч на Тампа Бей в 11-те мача, които изигра за тима през изминалия месец.

Теди Пърсъл вкара два гола в първите 90 секунди на мача, а Стив Дауни направи 3:0 в 14:24 минута на първата третина. Водачът при реализаторите в НХЛ Стивън Стамкос добави четвъртия гол в мача, който е негов 39-и за сезона.Победата е шеста поредна за Тампа Бей и с нея тимът се приближи на 2 точки до лидера на Изток Филаделфия.