Монреал победи като гост Бостън с 6:5 след изпълнение на дузпи и запази втората си позиция в класирането на Източната конференция в първенството на Националната хокейна лига на САЩ и Канада.

Андрей Марков изравни 8.2 секунди преди края на редовното време, а Брендън Галахър реализира единствената дузпа за Монреал. Майкъл Райдър откри резултата през първата третина, а Пи Кей Събън направи 2:0 в началото на втората част. Отборът на Бостън стигна до обрат с 4:2 за 14 минути след попадения на Дъфи Хамилтън, Брад Марчанд, Патрис Бержерон и Нейтън Хортън. Райдър върна един гол в началото на третата част, след това Тайлър Сегуйн бе точен за Бостън за 5:3. До края на двубоя за Монреал по едно попадение реализираха Брендън Галахър и Андрей Марков.