Крилото Джъстин Уилямс вкара своя гол номер 800 при числено превъзходство, а също така даде и една асистенция за успеха на Лос Анджелис Кингс с 4:2.

Победата не съкрати пасива им от 3 точки от 2-рия в Тихоокеанската дивизия Сан Хосе, тъй като и „акулите” взеха пълен успех - 4:1 срещу Детройт. Вратарят на Лос Анджелис Джонатан Куик направи 20 спасявания, а другите три гола реализираха Джеф Картър, Алек Мартинес и капитанът Дъстин Браун. Вратарят Куик пък пусна четири гола за три мача, но днес беше много добър.

Сан Хосе пък смаза Детройт с 4:1, а Джо Павелски затвърди добрата си форма и наниза две шайби. Дани Бойл и Андрю Дежарден също се разписаха.

Лидерът в Тихоокеанската дивизия Анахайм отнесе с 4:3 Нешвил. Финландският ветеран Теему Селане вкара много важно попадение в края на втората част, след което „патоците” не допуснаха обрат. За него това е пети гол от началото на сезона и той го вкара 18:52 минути след началото на втората част при числено превъзходство. Пол Гостад, Крейг Смит и Рич Клуни вкараха другите три.