Чикаго изравни финалната серия срещу Бостън за купа "Стенли", след като успя да спечели двубой номер 4 след продължения с 6:5.

Защитникът Брент Сийбрук донесе победата на гостите в добавеното време.

Двата тима си отбелязаха по един гол в първата третина. Михал Хандзуш откри резултата за Чикаго, а Рич Певърли изравни.

Капитанът Джонатан Тейвс отново даде аванс на гостите, а с попадение на Патрик Кейн в 28:41 минута Чикаго поведе с 3:1. Милан Лучич върна един гол за Бостън, преди Маркус Крюгер да направи 4:2 за Чикаго.

С две шайби на Патрис Бержерон домакините изравниха в 42-та минута. До края на редовното време Патрик Шарп и Джони Бойчук реализираха по едно попадение съответно за Чикаго и Бостън, а в 69:51 минута Сийбрук оформи крайния резултат.Това бе трети мач с продължение в серията.Мач номер 5 ще се играе в събота в Чикаго.