Джейми Бен, Рей Уитни и Коуди Ийкин записаха по гол и асистенция за победа на Далас с 5:3 над Минесота, с което прекъснаха серията на съперника от седем поредни успеха в Националната хокейна лига на САЩ и Канада.

Ерик Коул и Томас Винкур също се разписаха за "звездите", които се доближиха на точка от зоната за плейофи в Западната конференция на НХЛ.

Ветеранът в техните редици Яромир Ягър подаде за четвъртия гол и така направи забележителната асистенция номер 1000 в своята дълга кариера в НХЛ.

Вратарят Кари Лехтонен допринесе за победата като спаси 30 шайби на вратата на Далас. Той беше преодолян от Девин Сетогучи, Джаред Спържън и Тори Мичел.

Шелдън Съри се превърна в герой за Анахайм, след като вкара 2:08 минути преди края на редовното време за победата с 2:1 над Чикаго. Йонас Хилер спаси 25 шайби и прекрати серията на "великите патоци" от четири поредни загуби.