Лидерът в Националната хокейна лига Чикаго продължи серията си без загуба в редовното време от началото на сезона, след като спечели с 4:1 срещу Сан Хосе.

Головете за победителите реализираха Маркъс Крюгер, Андрю Шоу, Дейв Боланд и Никлас Хялмарсон, а за Сан Хосе се разписа Тим Кенеди.

Срещата ще се запомни и с боя между капитаните на двата отбора Джонатан Тейвс и Джо Торнтън.

Андрю Колиано пък вкара два от трите гола за Анахайм през третия период при победата с 5:2 над домакините от Детройт. За Анахайм това бе седма загуба в осем мача.
Вратарят на гостите Виктор Фаст спаси 26 удара и стана
първият страж за последните седем години, който печели първите си седем мача в лигата като титуляр. Мат Белески, Боби Райън и Кори Пери добавиха всеки по гол и
асистенция за победителите, а Йоаким Андерсон и Томас Татар бяха точни за Детройт, предаде БТА.

Брендън Дилън се разписа три минути преди края на третата част и донесе победата на Далас с 4:3 като гост над Ванкувър. Домакините поведоха с 3:1 в средата на втората третина, но допуснаха три безответни гола.

Райли Смит, Коди Икин и Антоан Кусел също се разписаха за тима на Далас, който печели за пети път в последните си шест двубоя. За Ванкувър Даниел Седин, Крис Хигинс и Александър Бъроус вкараха по една шайба. Капитанът Хенрик Седин направи две асистенции.

С попадение на Дейвид Кларксън 10:43 минута на третата част Ню Джърси стигна до обрат и успя да спечели с 5:3 срещу Филаделфлия. Травис Заяц, Алексей Поникаровски, Патрик Елиас и Стив Берние също се разписаха за Ню Джърси. Уейн Симъндс, Майк Нубъл и Мат Рийд вкараха по една шайба за гостите. Вратарят на Филаделфия Иля Бризгалов отрази 14 удара.

Отборът на Бъфало победи Бостън с 4:2. Домакините губеха с 1:2 след първите две части, но в третата отбелязаха три попадения. С два гола на Крейг Адамс Питсбърг спечели с 3:1 гостуването си на Уинипег.

Дейвид Перон вкара две шайби при числено превъзходство при успеха на Сейнт Луис с 5:2 над домакините Калгари. Гостите поведоха с 4:0 през първата част и след това нямаха проблеми в двубоя.

Шампионът Лос Анджелис спечели с 2:1 срещу гостуващия
Кълъмбъс и записаха първа домакинска победа в редовното време за сезона. Кайл Клифърд и Майк Ричардс бяха точни за шампионите, а за Кълъмбъс се разписа Ник Фолино.