Бостън пбеди Бъфало с 5:2 в мач от Националната хокейна лига. Милан Лучич и Тори Круг отбелязаха по два гола за Бостън, а един добави Дъги Хамилтън. Вратарят на Брюинс Чад Джонсън успя да спаси 14 удара, а с 12 –те си точки тимът се изкачи на 3-то място в Атлантическата дивизия.

Мачът беше прекратен за шест минути в третата част заради тежка контузия на Луи Ериксон, който удари силно главата си с играча на домакините Джон Скот.

В другата среща Джейсън Спеца и Боби Райън се разписаха също със по два гола, за успеха на Отава с 6:1 като гост на Детройт. Ерик Гриба и Джаред Коен добавиха по едно попадение за победителите, които заемат 6–а позиция в Атлантическата дивизия. Детройт пък е на 2–ро място, след лидера Торонто.