Звездата на Барселона Роналдиньо сериозно обмисля бъдещето си в националния отбор на страната си. Той ще говори по този въпрос с националния треньор Дунга.

 Халфът е много раздразнен от постоянните повиквателни, точно когато не е в добра форма. Той също е ядосан и от факта, че Дунга спря да вика големите имена на Бразилия.

 Изтощен от две и половина години непрестанен футбол и отдаден на приоритетите на клубния си тим Барселона, Роналдиньо сериозно се е замислл по въпроса, дали да не сложи край на кариерата си в националния отбор. Близките му обаче са го разубедили, като основни доводи са бил феновете на "селесао", както и договорите на звездата с концерна "Найк".
Въпреки това Роналдиньо все още е ядосан на селекционера Дунга и отношението му към него. Въпреки че е контузен, Роналдиньо ще пътува за контролата на Бразилия с Португалия в Лондон, за да обсъди отношенията си с Дунга.

 

БЛАГОВЕСТ БЛАГОЕВ

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google