Треньорът на Севиля Хуанде Рамос изрази задовлоството си от класирането на неговия отбор за полуфиналите за Купата на УЕФА. Испанците завършиха 2:2 с английския Тотнъм, но с общ резултат 4:3 продължават напред. ”Радостно е, че успяхме да се класираме на полуфинал. През второто полувреме ни поставиха под голямо напрежение, но реално нито за момент не се съмнявах, че ще загубим. След вторият им гол успяхме отново да поставим мача под контрол”, каза Рамос веднага след мача. Според наставника на севилци ще бъде много трудно испанският отбор да защити купата си от миналата година. ”Няма да е никак лесно да стигнем до финала, но ще се борим докрая. Показателно за класата на испанския футбол е, че имаме три от общо четири отбора на полуфиналите”, добави Рамос.

ДЕНИСЛАВ ДЕНЧЕВ

Виж картина от всички четвъртфинални – срещи реванш от турнира за Купата на УЕФА във Видео секция на SPORTAL.BG