УЕФА потвърди отстраняването на Рапид (Букурещ) и Арсенал (Киев) от евротурнирите.

Наказанието на румънците е за следващите 3 сезона, а освен това им е наложена глоба от 100 хиляди евро. Украинците пък са санкционирани със 75 хиляди евро.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google