Една от големите звезди на световния хокей Александър Овечкин обяви, че е готов да остане в родния си Динамо (Москва), ако локаута в Националната хокейна лига продължи.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в GoogleРазгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















