При инвестирани до момента над 3 милиарда лева в проекта АЕЦ „Белене” и оборудването, което стои на площадката, не знам кой би поел отговорност нищо да не се предприеме. Това каза в предаването „Тази сутрин” по bTV енергийният министър, където тя коментира доклада на БАН във връзка с проекта „Белене”
Тази сутрин
23 June, 2026
Прочети за 1 мин.