„Няма да намерим лекари за всяко училище, то в „Пирогов” няма достатъчно”, заяви директорът на столичното 51 училище Асен Александров в студиото на „Тази сутрин”
Разговорите дали трябва медицинските лица да се върнат в училищата отново започна, след като 11-годишно момиче почина след удар в корема от негов съученик