Още от 1 май в страната ще могат да влизат без визи българските граждани, които през последните 10 години са имали канадска виза, както и тези, които имат валидна виза за Съединените щати
Подозирам корпоративен финансов интерес в Пътната агенция, според мен се случва нещо с подготовката на изборите и може би се готви „Костинброд 2“, каза бившият регионален министър