На 3 март няма русофили, няма русофоби – има българи. Който смята, че филията и фобията е по-голяма от българското чувство, не е никакъв българин, смята военният министър
БСП се възмутиха, че секретният документ, внесен от премиера, е „хвърчащ лист“. От ГЕРБ казаха, че не се отказват от темата и много отговори ще бъдат получени утре