„Ако не може да достави газ на „Топлофикация“, автоматично над 400 000 абоната в София няма да имат парно през зимните месеци“, предупреди Жечо Станков
По думите му България ще инвестира 6 млрд. в турската газопреносна система, а само в рамките на лятната ваканция на парламента държавата вече дължи 700 млн. лева