Живеем в държава, в която сме много защитени. Ако съм навън, бих се върнала тук. Не бих избягала оттук в никакъв случай, разказа пред bTV кулинарният експерт
От събота насам са получили няколко предупреждения. „Ами вчера бяха 4 или 5. Това бяха до обяд. След това нямаме такива. Явно се успокои, защото не се и чуват взривове“