24 правителства са управлявали България след 1991 година. Почти половината от тях са били служебни. Кабинетът „Желязков“ е първият от повече от десетилетие, който пада след гражданско недоволство
„България трябва да бъде социална държава и да помага на хората, затова в момента цялата отговорност е на коалицията „Сорос“ – ПП-ДБ имам предвид“, каза лидерът на „ДПС-Ново начало“
„Нашата работа е да съблюдаваме за мирното протичане на протеста, да няма конфликти, проверките по КППТ-та да са без проблеми“, казва лидерът на стюардите