За момента това е еднократен удар и вярвам, че изпрати много силно съобщение, заяви американският секретар по отбраната Джеймс Матис, добавяйки, че първата вълна удари е приключила
Изказването е на руския заместник-външен министър Сергей Рябков. Същевременно руският експерт Игор Никулин заяви, че всички запаси от „Новичок“ са били унищожени с американска помощ