В 9,51 ч. на 21 юли 2007 г. българските медици, осъдени на смърт в Либия, кацнаха в София, отново свободни. Кристияна, Нася, Валя, Валентина, Снежана, Здравко и Ашраф прекараха в затвора над осем години.
15 години bTV Новините
24 June, 2026
Прочети за 1 мин.