Украинските власти призоваха киевчани да не преминават по мостовете над Днепър.
Руски диверсионно-разузнавателен батальон се опитва да се приземи на левия бряг в Киев. По данни на Министерството на вътрешните работи украинските военни контролират всички мостове в столицата и ще стрелтят, за да убият всички цели, които се опитат да преминат по мостовете, водещи към Десния бряг.
Всички жители на столицата се приканват да не преминават по мостовете над Днепър.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















