Реал (Мадрид) спечели домакинството си на Малага с 2:0 в мач от деветия кръг на Примера дивисион.

И двете попадения паднаха след почивката, въпреки че ''белите'' имаха добри възможности и преди това.

Анхел Ди Мария откри резултата в 46-ата минута, а Роналдо от дузпа покачи на 2:0 в края на мача, с което закръгли головата си сметка на 8 от началото на сезона в местния шампионат. Португалецът удари и греда в началото на срещата.

Снимка: Getty Images/Guliver Photos

Гарет Бейл, който лекуваше контузия, се появи на терена през втората част, като именно срещу него бе извършено нарушението за дузпата.

Преди изиграването на останалите двубои от кръга, Реал е на трето място с 22 точки. Малага пък заема 10-ата позиция с 9. Лидери с по 24 точки са Барселона и Атлетико (Мадрид), които са с по мач по-малко.