Няма последствия за Лионел Меси след участието му в реванша от четвъртфиналите на Шампионската лига срещу Пари Сен Жермен.

Аржентинецът, въпреки че бе с контузия, влезе на пожар в състава на Барселона при 0:1 в срещата на "Камп Ноу" и в крайна сметка изигра ролята си при изравнителния гол, който класира каталунците напред. По време на 30-те минути на терена Меси видимо не бе в оптимална кондиция и не спря да се държи за бедрото си. След края на срещата се появиха съмнения, че може би състоянието около травмата се е влошило, но излезлите днес резултати от изследванията му показаха, че няма никакви усложнения и възстановяването му ще продължи по план.

"Струваше си риска, класирахме се за полуфиналите. Сега ще работя върху възстановяването си", коментира Меси в един от профилите си в социалните мрежи.