Тежкотоварните автомобили на „Кулата“ са спрели и се охраняват от полиция, за да не стават задръствания на самия граничен пункт.
Опашката е спирана на 2 км от границата, а самата колона също е около километър и половина. Днес напрежение на пункта няма.
Не се знае колко време ще чакат тези шофьори, чиито камиони не са пълни само със зърно.
Снимка:
bTV
Вчера обаче съвсем спонтанно водачите на гондоли, пълни със зърно, решиха да направят протеста.
Те излязоха и затвориха пункта, а блокадата продължи известно време.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















