Ръководството на Милуоки Бъкс подписа със свободния агент Самаки Уокър, съобщава Ticker. Подробности около споразумението не бяха разпространени.
31-годишният Уокър бе избран под номер 9 в драфта през 1996 година от Далас Маверикс, като в кариерата си в НБА е регистрирал средни показатели от 5,3 точки и 4,7 борби за 445 мача сред професионалистите. За последно Уокър изигра половин сезон за руския УНИКС (Казан) през пролетта на 2006 година, като през миналия шампионат нямаше отбор.
Най-силнният сезон на играча е през 1997-1998 когато с екипа на Далас Маверикс прави по 8,9 точки и 7,4 борби за 41 мача. Роденият в Калъмбъс, Охайо играч е шампион с тима на Лос Анджелис Лейкърс през 2002 година. Тогава от общо 69 мача, в които взе участие, той записа 63 като титуляр.

