Резервата Алън Андерсън вкара 19 от своите 22 точки през второто полувреме, а Бруклин победи Сан Антонио със 103:89 точки в среща от редовния сезон в Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада (NBA).

Дерон Уилямс добави 16 точки и 8 асистенции, а Бруклин печели за 12-и път в последните си 16 мача. Пол Пиърс вкара 12 точки, а Кевин Гарнет се отличи с 8 точки и 9 борби за 18 минути. За Сан Антонио най-полезни бяха Кори Джоузеф с 18 точки, Дани Грийн със 17 точки и Пати Милс с 16 точки.

Стефан Къри се отличи с 34 точки, а Голдън Стейт преодоля пасив от 16 точки, за да победи Чикаго със 102:87 точки. Голдън Стейт има вече 30 победи от 50 мача от началото на сезона.

Къри вкара 16 от 34-те си точки във втората четвърт. За Чикаго Тай Гибсън записа "дабъл-дабъл" - 26 точки и 13 борби.