Кевин Дюрант реализира 26 точки за 30 минути при победата на Оклахома Сити със 120:95 като гост срещу Бруклин в мач от редовния сезон в Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада. В предишните 12 поредни двубоя Дюрант винаги отбелязваше повече от 30 точки, но този път не успя да мине тази граница.

Тъндър записа десета поредна победа в Лигата. Серж Ибака добави още 25 точки и 9 борби за победителите, които не се нуждаеха от присъствието на Кевин Дюрант в последния период от двубоя.

Оклахома имаше осезаемо предимство и при спечелените борби под кошовете - 41:17. Шон Ливингстън беше най-резултатен за Нетс с 16 точки.

Голдън Стейт продължи със силното си представяне в Лигата и победи с 95:90 като гост състава на Юта. Стивън Къри вкара осем тройки и завърши с рекордните за сезона 44 точки за Уориърс. В последната четвърт Къри реализира 13 точки. За втора поредна вечер отборът от Калифорния обърна развоя на срещата, след като изоставаше с девет точки. Андрю Богът добави още 16 точки, 17 борби и 5 асистенции за "воините", които преодоляха отсъствието на контузения в рамото Дейвид Лий. Резервният гард Алек Бъркс беше най-резултатен за Юта с 26 точки.