Маями записа седма поредна победа в Националната баскетболна асоциация спечелвайки със 112:98 като домакин дербито на щата Флорида срещу Орландо.

Дуейн Уейд беше най-резултатен за Хийт с 24 точки, а Леброн Джеймс и Крис Бош вкараха по 20 точки. Общо 11 баскетболисти се разписаха за победителите, а резервите в състава реализираха общо 39 точки. Тобиас Харис беше най-резултатен за Меджик с 20 точки, а Никола Вучевич добави още 18 точки в коша на Маями.

Лос Анджелис Клипърс победи със 108:76 у дома срещу Ню Орлиънс. Крис Пол отбеляза 21 точки и записа 8 асистенции за победителите. Блейк Грифин се разписа с 20 точки за Клипърс. В четвъртия период Грифин и Пол получиха почивка заради участието си в Мача на звездите в НБА. Дани Грейнджър не успя да дебютира за Лос Анджелис, а Тайрък Еванс завърши с 22 точки в полза на гостите.