Леброн Джеймс вкара 42 точки за победата на Маями със 117:106 като гост срещу Далас в мач от редовния сезон в Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада.

Това е първи двубой за кампанията, в който Джеймс минава границата от 40 точки. Звездата на Хийт реализира 10 точки при серията на отбора от 14:0, след която започна четвъртата част на мача. Дуейн Уейд добави още 13 точки за "горещите", а Крис Бош се отличи с 22 точки. Дирк Новицки реализира 22 точки за Маверикс. Маями се намира на първо място в Югоизточната дивизия.

Лидерът в Източната конференция Индиана спечели със 108:98 у дома срещу Атланта, а Пол Джордж реализира 26 точки за домакините, включително и три тройки. Дейвид Уест завърши със 17 точки, а Ланс Стивънсън добави още 13 точки за успеха на Пейсърс. Кайл Корвър реализира 19 точки за Атланта, а съотборникът му Лу Уилямс добави още 18 точки.