Леброн Джеймс вкара 25 точки срещу бившия си отбор при победата на Маями над Кливлънд със 114:107 точки в мач от редовния сезон в Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада.

Дуейн Уейд добави 24 точки, а Крис Бош - 22 точки за "горещите", които водеха с 19 точки разлика в третата част, но в края на четвъртата губеха с четири - 91:95. За "кавалерите" Кайри Ървинг се отличи с 19 точки.

Коби Брайънт вкара рекордните за сезона 21 точки. Той беше най-резултатен за първата победа на Лос Анджелис Лейкърс от завръщането му на терена след лечение на разкъсан ахилес. "Езерняците" победиха Шарлът с 88:85 точки.

Брайънт вкара решаващите два наказателни удара 37 секунди преди края. Той добави 7 борби и 8 асистенции. Джордън Хил и Пау Гасол отбелязаха по 15 точки, а Ник Йънг добави 13 точки за победителите Кемба Уокър реализира 24 точки за тима на Шарлът, които записа трета поредна загуба. Ал Джеферсън се отличи с 14 точки.