Маями стигна до драматична победа със 141:129 срещу Сакраменто след две продължения в среща от НБА. Леброн Джеймс и Дуейн Уейд вкараха общо 79 точки и изведоха "горещите" до успеха.

Джеймс наниза 40 точки и добави рекордните в кариерата си 16 асистенции, както и 8 борби. Уейд добави 39 точки за 12-а поредна победа на Маями.Тайрек Евънс бе най-резултатен за Сакраменто с 26 точки.

Индиана победи Голдън Стейт със 109:97 в мач, в който двата отбора едва не се сбиха в последната четвърт.

Дейвид Уест вкара 28 точки и добави 7 борби за успеха на тима на Индиана. Шест минути преди края играчи на двата отбора се спречкаха и това доведе до изгонването на Рой Хибърт от Индиана, но и без него тимът спечели мача.