Лидерът в редовния сезон Индиана претърпя едва втората си домакинска загуба за сезона след поражение с 94:102 от Финикс в среща от Националната баскетболна асоциация (NBA).

Горан Драгич записа 28 точки и 7 асистенции за успеха на Финикс, който е четвърти пореден за тима. Рой Хибърт бе най-резултатен за Индиана с 26 точки.

Голдън Стейт се наложи със 111:92 над Лос Анджелис Клипърс в друга среща от тази нощ. Дейвид Лий завърши с "дабъл-дабъл" - 22 точки и 11 борби за успеха на Голдън Стейт.

Ню Йорк Никс постигна четвърта поредна победа, след като разгроми Кливланд със 117:86. Кармело Антъни и Тим Хардауей се отличиха с по 29 точки, а Джей Ар Смит добави 19 за успеха на Никс. Кайри Ървинг се отличи с 24 точки за Кливланд.