Дейвид Лий записа 25 точки и 12 борби за победата на Голдън Стейт над Филаделфия с 96:89 в мач от НБА. Лий реализира и шест поредни точки в последната четвърт на двубоя. Най-резултатен за Филаделфия бе Холидей с 21 като освен това той се отличи и с 10 асистенции.

В оспорван мач Сакраменто надигра лидера в Атлантическата дивизия Ню Йорк Никс с 1 точка разлика – 106-105. Победата за домакините донесе Джеймс Джонсън ,който вкара тройка със сирената.

В последната минута гостите водеха със 105:103,но за радост на прижържениците на Сакраменто не успяха да спечелят двубоя. Във втори пореден мач Никс играха без контузения Кармело Антъни.

В едиствената среща с продължение тази нощ Ню Орлиънс загуби от Торонто с 97:104 точки.