Финикс Сънс постигна четвърта поредна победа, след като късно снощи надигра като домакин Чикаго Булс със 112:102 в мач от програмата на НБА. Леандро Барбоса отбеляза 25 точки, завършвайки с 5/7 от зоната за три точки, Грант Хил завърши с 24 точки, Шоун Мериън наниза 21 точки, докато Стив Неш се отличи с 10 точки и 15 асистенции за успеха.

Бен Гордън бе най-резултатен за "Биковете" с 24 точки, а Луол Денг добави 23 при загубата на тима на Скот Скайлс.

Домакините водеха на полувремето с 10 точки за 56:46, но по-късно в началото на четвъртата част Чикаго изравни резултата за 85:85. Решаващи за крайния изход на двубоя се оказаха две тройки на Борис Диау и Леандро Барбоса в последната четвърт. Първо френския национал отбеляза от зоната за три точки, 7:28 минути преди края за 88:85, а впоследствие 6 минути преди финалната сирена бразилецът се разписа за 93:87. Оттук до края момчетата на Майк Д`Антъни не изпуснаха инициативата и в крайна сметка се поздравиха с успех над коравия тим на Чикаго.