Актьорът Леонардо до Каприо публикува първата си снимка в Инстаграм. На кадъра той е с генералния секретар на ООН Бан Ки-мун след срещата на вържа, посветена на промените в климата.

Под снимката актьорът написа: „Днес (вторник) имам привилегията да говоря на Срещата на върха на ООН за промените в климата, на която се очаква световните лидери да обявят смели стъпки за справяне с този проблем. Благодаря Ви, главен секретар Бан Ки-мун”. Ди Каприо, който създаде своя организация с нестопанска цел, посветена на глобалното опазване на околната среда, наскоро бе назначен за Посланик на мира на ООН за за работата си по каузата.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google