Кание Уест иска да строи увеселителен парк. След като спечели няколко награди Грами и засне експериментален късометражен филм, сега рапърът иска да насочи усилията си към "по-велики" неща.

"Искам да работя върху градове, увеселителни паркове, искам да променя начина на забавление или начина на живот на хората. Искам да е нещо все едно МакКуин или Тарсем се среща със Сирк дьо Солей или Уолт Дисни”, обясни звездата... но поне на нас не ни стана много ясно.
 

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google