Миналата седмица домът на столичния кмет Йорданка Фандъкова е бил обран, научи bTV. Апашите проникнали с взлом в жилището ѝ в ж.к. Манастираки ливади.

Взети са пари и вещи със сантиментална стойност. Подаден е сигнал в МВР. Засега обирът не е разкрит.
 

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google