Наполи се върна на втората позиция във временното класиране на Серия "А" след убедителна победа с 5:3 над Торино в мач от 30-ия кръг на Калчото.

В герой за гостите се превърна полузащитникът Блерим Джемайли, който се отличи с хеттрик, а два гола добави голямата звезда на тима Едисон Кавани.

С успеха си Наполи събра актив от 59 точки - с две повече от Милан, който днес бе изпреварил тима на втората позиция.

Джемайли откри резултата на "Стадио Олимпико" още в 10-ата минута, но Барето изравни 20 по-късно. Още в началото на второто полувреме Наполи отново поведе след нов гол на Джемайли, но Жонатас направи 2:2 в 75-ата минута от дузпа.

Торино стигна до пълен обрат в резултата три минути по-късно, когато Меджорини направи 3:2, но в последните 10 минути гостите бяха безмилостни. Първо Джемайли оформи своя хеттрик в 80-ата минута, а после дойде ред на Кавани да се разпише в 84-ата и 90-ата минута.