Наполи постигна убедителен успех над Ливорно с 4:0 в мач от седмия кръг на Серия "А". Момчетата на Рафаел Бенитес диктуваха събитията на терена през цялата среща. Начало на шоуто за привържениците на Наполи даде Горан Пандев, който се разписа в 4-ата минута, а в 26-ата Инлер покачи на 2:0.

Малко след подновяването на играта Хосе Кайехон направи резултата класически. Домакините обаче продължиха да атакуват и в 83-ата минута местният любимец Марек Хамшик отблизо фиксира крайното 4:0.

Николай Михайлов пък отново остана на резервната скамейка на Верона. Неговият отбор спечели гостуването си на Болоня с 4:1.

Гостите си осигуриха комфортна преднина още до почивката след попадения на Фабрицио Качаторе и Хуан Мануел Итурбе съответно в 22-ата и 29-ата минути. В началото на втората част Алесандро Диаманти разпечата вратата на конкурента на Михайлов - Рафаел след точно изпълнена дузпа. Малко след това обаче Лука Тони охлади мераците им за обрат, а крайното 4:1 оформи Жоржиньо в 90-ата минута.

Други резултати:

Парма - Сасуоло 3:1
Катания - Дженоа 1:1
Сампдория - Торино 2:2
Удинезе - Каляри 2:0

В 21:45 часа започва дербито Ювентус - Милан, което може да гледате на живо по bTV Action и онлайн на VOYO.bg и Лацио - Фиорентина. Този мач ще бъде излъчен ексклузивно онлайн на VOYO.bg