Парични премии за спечелената от Ред Бул победа във Формула 1 заслужиха всички служители на компанията. Бонуси в размер на 12 400 евро ще получи абсолютно всеки работник във фабриката и в отбора, който спечели трета поредна титла при конструкторите във Ф1.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в GoogleРазгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















