Най-старият пилот във Формула 1 Рубенс Барикело иска да се състезава и през следващия сезон в най-престижната автомобилна надпревара. Бразилецът кара вече 17-ти сезон във Формула 1 и все още е в борбата за титлата, три кръга преди края.

"100 процента съм убеден, че искам да се състезавам и през следващия сезон. Надявам се догодина да имам конкурентноспособна кола", заяви Барикело.

Преди Гран при на Япония, Барикело изостава с 15 точки от съотборника си в Браун GP Рубенс Барикело в класирането при конструкторите.

bTV ще излъчи пряко квалификацията за място в предстоящата надпревара за Гран при на Япония тази събота (3 октомври) от 08.00 часа, както и старта в неделя (4 октомври) също от 08.00 часа.
 

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google