Румърия и Аржентина завършиха наравно 0:0 в приятелска среща, играна на препълнения стадион "Арена Националъ" в Букурещ.

Над 45 000 зрители се насладиха на двубоя на любимците си срещу един от най-силните отбори в света, като в селекцията на южноамериканците бяха всички суперзвезди, сред които Меси, Агуеро, Игуаин, Ди Мария и други.

Единственото, което развали срещата, се оказа липсата на голове в двете врати, въпреки че футболистите от двата тима имаха възможност да се разпишат.

В 36-ата минута феновете бяха на крака, след като Румъния вкара гол във вратата на Серхио Ромеро, но попадението бе отменено заради засада на Мъцел.

Вратарят на домакините Пантилимон пък спаси тима си от сигурен гол в 85-ата минута, избивайки опасен изстрел на влезлия малко по-рано Есекиел Лавеци, който можеше да донесе успеха на своите.