ПСЖ записа второ поредно равенство в Лига 1. Шампионите не можаха да бият Аячо и завършиха 1:1. Те дори можеха и да изгубят срещата. Аячо поведе в резултата още в деветата минута, когато точен бе Педрети.

След това ПСЖ направи куп пропуски, но до гол така и не се стигаше. Четири минути преди края Едисон Кавани все пак успя да донесе точка на своя тим. Той финтира защитника и с бомбен удар не остави никакъв шанс на вратаря. В добавеното време от ПСЖ имаха претенции за дузпа, но не получиха такава. След това Силва удари греда.

ПСЖ има 2 точки, което им отрежда едва 13-о място. Аячо спечели първата си точка и е на 14-а позиция.

В друга среща от кръга Лориен би Нант с 2:1. По-рано през деня Монако разгроми Монпелие с 4:1.