Фенове на гръцкия АЕК нахлуха на терена и прекратиха дербито срещу Пантракикос в гръцкото футболно първенство.

Гостите поведоха с 1:0 три минути преди края, което отприщи гнева на феновете на АЕК, като стотици от тях навлязоха на игрището, което принуди играчите да се приберат в съблекалните.

След 90-минутно прекъсване главният съдия на мача реши да не подновява срещата, като най-вероятно ще бъде присъдена служебна победа за Пантракикос с 3:0 и отнемане на три точки от актива на АЕК.

АЕК се нуждаеше от победа в битката си за оставане в елита, но късния гол за гостите и нахлуването на феновете усложни значително задачата на тима, който може да изпадне във втора дивизия за първи път в 54-годишната си история.