Турският Газиантепспор завърши наравно 1:1 при гостуването си на ФК Минск в Беларус. Ивелин Попов не игра за гостите.
Мачът бе първи между двата отбора от втория предварителен кръг на турнира Лига Европа.
Гола за домакините вкара Разин (22), а Савичко си отбеляза автогол в 51-ата минута.
Беларусите завършиха мача с десет души след червен картон на Скиндерис. Реваншът е след седмица в Турция.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















