Последни новини

Джойс Дидонато: Важно е да използваме гласа си – ясно, спокойно и с добра воля

Джойс Дидонато: Важно е да използваме гласа си – ясно, спокойно и с добра воля

„Дейли мейл“ за „дома на ужасите“: Пребивани до безсъзнание възрастни хора, ако се опитат да напуснат

„Дейли мейл“ за „дома на ужасите“: Пребивани до безсъзнание възрастни хора, ако се опитат да напуснат

Срещу "наркотика на изнасилвача": Алисия предлага капачета за чаши заради случаи на упоени в дискотеки

Властите влязоха в още един хоспис, свързан с „Дома на ужасите“

„Домът на ужасите“: Разказ на жена, настанена там - бой, глад, връзване, без лекар и под ключ

В главната роля: Мария Конакчиева и новата ѝ книга „Влюбена в живота“

Любомир Каримански за еврото, левовете, кредитите и депозитите: Всичко, което трябва да знаем

Андрей Ковачев: Няма кой да ни спре по пътя към еврозоната

Ивайло Мирчев: Не се справихме добре с разяснителната кампания за еврото

Криводол отново първи към еврозоната: Фуражът за прасета и наемите на общинските ниви вече в евро

Роналдо готов да си намали заплатата, за да се върне в Юнайтед

Португалецът не се блазни от фантастичната оферта на ПСЖ

Фъргюсън и Роналдо са в отлични отношения.
Снимка: Getty Images/Guliver Photos

btvnovinite.bg

Публикувано в  11:40 ч. 03.03.2013 г.

Кристиано Роналдо е готов значително да намали заплатата си, за да се завърне в Манчестър Юнайтед. Това твърди британското издание "The Sun".

Вече стана ясно, че Пари Сен Жермен подготвя 130 млн. паунда, за да си осигури услугите на португалската звезда, като проектът предвижда петгодишен договор и седмично възнаграждение в размер на 500 хиляди паунда.

Желанието на Роналдо обаче е да се завърне на "Олд Трафорд", където ще получава с повече от 50 % по-малко. Предложението на ''червените дяволи" е за 215 хиляди паунда на седмица. Това означава, че Роналдо няма да бъде лидер по този показател, тъй като новият договор на Уейн Рууни, му осигурява по 250 хиляди паунда на всеки седем дни.

През 2009 година португалецът премина в Реал от Юнайтед за сумата от 80 милиона паунда. Сега лидерът в английското първенство е готов да плати на Реал 60 млн. паунда плюс Нани.

"Кристиано вече е зрял. Той е на 28 години и е на върха в своята кариера. Никога не пропуска мач и не се контузва. Очаква се пикът на кариерата му да продължи, докато стане на 32-33 години", каза мениджърът на Юнайтед сър Алекс Фъргюсън. 

Още във вторник Роналдо ще се завърне в "Олд Традорд" за реванша от осминафиналите в Шампионска, който противопоставя Манчестър Юнайтед и Реал (Мадрид). Гледайте мача на 5 март от 21:45 часа по bTV Action и онлайн на VOYO.bg.

Най-четени
Най-нови