Нов провал през този сезон, при това на своя „Олд Трафорд” претърпя Манчестър Юнайтед. Този път "червените дяволи" не можаха да победят последния в класирането Фулъм. Срещата от 25-ия кръг на Висшата лига завърши 2:2.

Развоят на мача бе изключително интригуващ. Гостите от Лондон поведоха в 19-ата минута с попадение на Стив Сидуел. Лондончани удържаха преднината си чак до 78-ата минута, когато възпитаниците на Дейвид Мойс стигнаха до бърз обрат. Робин ван Перси изравни отблизо с добавка след удар на Хуан Мата, а 2 минути по-късно, в 80-ата, Майкъл Карик реализира за 2:1 с удар от разстояние и лек рикошет от Скот Паркър.

В добавеното време домакините имаха възможност да вкарат и трето попадение, но пропуски направиха Уейн Рууни и Ван Перси. И когато изглеждаше, че Юнайтед все пак ще стигне до успеха, в 4-ата от 5-те минути добавено време Фулъм нанесе решителен удар. Киърън Ричардсън бе изведен на стрелкова позиция, последвалият му удар бе отразен от Давид де Хеа, но при добавката Дарън Бент с глава реализира и оформи крайния резултат 2:2.

Въпреки спечелената точка, Фулъм остава на последното 20-о място в класирането с актив от 20 точки и изоставане от 4 точки от спасителните позиции. Манчестър Юнайтед също запазва нетипичната си 7-а позиция, като в момента е с 41 точки, 9 по-малко от зоната за класиране в Шампионската лига и 6 от Лига Европа.