Манчестър Сити победи Норич с 4:3 като гост в мач от 20-ия кръг на Премиър Лийг и запази разликата от 7 точки с водача Манчестър Юнайтед.

В герой за "гражданите" се превърна Един Джеко, който отбеляза два гола. Самир Насри пък остави тима си с човек по-малко цяло второ полувреме, след като получи директен червен картон в 44-ата минута.

Началото на мача бе взривно и още до 5-ата минута Сити поведе с 2:0 след два гола на Джеко във 2-ата и 5-ата минута. Домакините върнаха едно попадение в 15-ата минута, но след почивката Серхио Агуеро върна двата гола преднина за тима си.

Ръсел Мартин намали на 2:3 в 63-ата минута, но малко по-късно удар на Джеко в гредата рикошира в гърба на вратаря Бън и влезе в мрежата за 4:2. Крайния резултат оформи отново Мартин в 75-ата минута.