Съндърланд се подсили с трима нови футболисти преди старта на новия сезон във Висшата лига. Мениджърът на "черните котки" Паоло ди Канио представи защитниците Модибо Диаките и Валентин Роберже, които идват като свободни агенти, след като договорите им, съответно, с Лацио и Маритимо изтекоха.

Тригодишен договор със Съндърланд подписа и полузащитникът Кабрал, който идва от Базел, с който спечели четири титли на Швейцария.

Съндърланд едва се спаси от изпадане във втория ешелон, като завърши едно място над чертата през изминалия сезон.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google