Суонзи и Арсенал не можаха да излъчат победител в двубой от третия кръг на ФА Къп и ще преиграват двубоя. Срещата на "Либърти Стейдиъм" завърши 2:2. Така двата тима ще се срещнат още веднъж - на "Емиратс", за да определят кой ще продължи напред и кой ще отпадне.

Двубоят бе доста драматичен, особено последните минути, в които дойде развръзката. Всички голове паднаха след почивката. В 58-ата минута Мичу откри резултата за домакините от Суонзи. Подолски обаче изравни в 81-ата. Въпреки че оставаха само девет минути до края, най-интересното тепърва предстоеше.

Две минути след изравнителното попадение Арсенал поведе чрез Гибс и изглеждаше, че ще може да спечели двубоя. Три минути преди края обаче Грахам донесе равенството на Суонзи, а с това и възможността да нов мач.